فروش روغن گیاهی
خانه / روغن خراطین / قیمت عمده روغن خراطین اصل در اصفهان

قیمت عمده روغن خراطین اصل در اصفهان

قیمت عمده روغن خراطین به عواملی بستگی دارد که بر اساس آن می توان قیمت روغن را مشخص کرد. روغن خراطین تحت تاثیر مواد تشکیل دهنده آن از کمترین نرخ تا بالاترین نرخ قیمت گذاری می شود.

عوامل تاثیر گذار در قیمت روغن خراطین

  1. کرم خراطین
  2. روغن پایه

همانطور که اطلاع دارید روغن خراطین، از کرم خراطین یا همان کرم خاکی قرمز رنگی است که امروزه طی فرایندهای خاص و با کمک تجهیزات و با کمک روغن های پایه کنجد و زیتون این روغن گیری را از کرم خاکی انجام می دهند.

بنابراین هر چقدر که درصد استفاده از کرم خراطین بیشتر باشد، به دلیل بالا بودن قیمت کرم خراطین، مسلما قیمت روغن خراطین نیز بیشتر می شود.

ولی هرچقدر که از درصد کرم  خراطین کم کنند و به میزان درصد روغن پایه اضافه شود، قیمت و غلظت روغن پایین آمده تا حدودی کیفیت آن نیز کاسته می شود.

رنگ روغن خراطین اصل قهوه‌ای مایل به تیره است و بویی گرم و نسبتا تندی دارد. همچنین روغن خراطین اصل به‌ صورت روغنی و مایع است و به هیچ عنوان سفت و جامد نیست. بنابراین از خرید هر گونه روغنی که بصورت کِرِم و جامد و در بسته‌های تیره رنگ است، خودداری فرمایید.

قیمت روغن خراطین اصل

 

توجه داشته باشید، روغن خراطین اصل هنگام مصرف، موجب گرم شدن در اندام می‌شود و اصلا نباید با حالت پف فوری و غیرطبیعی همراه باشد. این حجم دهی باید به مرور زمان ایجاد شود. اگر اینطور بود به این معنی است که روغن تقلبی می باشد و دارای مواد شیمیایی کورتون‌دار است که موجب پف کردن موقت می‌شود و متأسفانه عوارض زیادی دارد.

شما می توانید روغن خراطین اصل را در اصفهان با مناسب ترین قیمت ممکن تهیه کرده و در اختیار داشته باشید. جهت سفارش و مشاوره می توانید با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشد:
انسیه مالکی
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09120997448
پست الکترونیکی: Roghangiyahi95@gmail.com
تلگرام مديريت فروش: Parhamoil@
کانال فروش روغن های گیاهی: Roghangiyahii@

مطلب پیشنهادی

بازار خرید روغن خراطین

بازار خرید روغن خراطین

بازار خرید روغن خراطین ، در چند دهه اخیر بسیار داغ و قابل توجه بوده …

کانال تلگرام