فروش روغن گیاهی
خانه / روغن کندش / آخرین قیمت روغن کندش در بازار

آخرین قیمت روغن کندش در بازار

آخرین قیمت روغن کندش بسته به میزان تولید صنعتی این محصول در بازار بسیار متفاوت و متغیر می باشد. قیمت روز این محصول به صورت آنلاین در این مرکز قابل استعلام می باشد.

آخرین قیمت روغن کندش

روغن کندش چیست؟

روغن کندش در واقع نوعی روغن گیاهی است که از گیاهی به نام کندش استخراج می‌شود.
تولید صنعتی این محصول امروزه در ایران بسیار رایج است زیرا فواید و خواص مفید این محصول به عنوان ماده ای موثر و استفاده کننده در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی شناخته شده و مورد تایید است.
کندش  در واقع نوعی گیاهی است که شباهت زیادی به کنگر دارد، برگ های این گیاه سبز مایل به سفید است و سطح ریشه این گیاه سیاه رنگ و داخل آن سفید مایل به زرد است.
این گیاه دارای بوی تندی است و اثرات دارویی موجود در این گیاه به حدی گسترده هستند که می‌توانند تا حدود ۲۰ سال خواص خود را حفظ کنند. از نظر پزشکان این گیاه تقریباً سمی شناخته می‌شود و در بعضی موارد این گیاه باعث حساسیت شده و به شدت عطسه آور است.
گیاه کندش دارای طبیعتی گرم و خشک است. استفاده از گیاه کندش به عنوان نوعی گیاه سمی به صورت خوراکی امکان پذیر نیست و تنها استفاده از این گیاه و روغن تولیدی آن باید به صورت موضوعی باشد.

آخرین قیمت روغن کندش

 خواص و فواید مصرف روغن کندش

استفاده موضوعی از روغن کندش در موارد زیر بسیار موثر شناخته شده است:

  • تقویت و افزایش رشد موی ابرو و مژه
  • موثر در درمان ریزش موی سر، ابرو، مژه و ریش
  • پرپشت کننده مو
  • برطرف کننده خشکی مو

تولید صنعتی روغن کندش پروسه بسیار مشکل و هزینه‌بری است و از آنجا که روغن گیری از گیاه کندش  بسیار سخت است، برای استخراج آن باید در لابراتورهای داروسازی از دستگاه های عصاره گیری و دستگاه بنماری به همراه استفاده از یک روغن پایه مانند روغن زیتون یا روغن کنجد استفاده  شود.

آخرین قیمت روغن کندش

اخرین قیمت روغن کندش

همانطور که گفته شد تولید صنعتی روغن کندش بسیار زمان‌بر و هزینه‌بر است از این رو قیمت فروش این روغن گیاهی نسبت به دیگر روغن های گیاهی بیشتر و گرانتر است.
آخرین قیمت روغن کندش را می توانید از طریق سامانه های اینترنتی  فروش روغن های گیاهی از همین مرکز استعلام بگیرید و نسبت به سفارش و خرید روغن کندش اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشد:
انسیه مالکی
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09120997448
پست الکترونیکی: Roghangiyahi95@gmail.com
تلگرام مديريت فروش: Parhamoil@
کانال فروش روغن های گیاهی: Roghangiyahii@
کانال تلگرام